Зарядний пристрій HAVIT HV-H144 - це потужна зарядка, що дозволяє заряджати 3 гаджета одночасно з максимальний виходить струмом 3А, 5W. Має кабель Type-C та ще 2-а USB-виходи, до яких ви можете підключити будь-які USB-кабелі. Така компоновка зручна для щоденного використання і просто незамінна під час відряджень та подорожей.
Переваги:
Можливість заряджати 3 телефона або планшета одночасно
Потужна зарядка з силою струму 3А
Мініатюрні розміри і вага
Характеристики:
Тип кабелю: Type-C
Кількість виходів USB: 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51г |
| Вихідна напруга | USB: DC5V/3,1A |
| Вхідна напруга | AC100-220V 50/60Hz 0.35A |
| Габаритні розміри | 84mm x 52mm x 35mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1.2м |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Потужність | 5W |
| Тип роз'єму | 2USB, Type-C |
| Штрих-код | 6939119018917 |
| Штрихкод | 6939119018917 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴


