Інфрачервоний датчик руху та освітлення дозволяе керувати системою освітлення та фіксує переміщення об'єктів. Датчик автоматично вмикає та вимикає освітлення у приміщенні в залежності від виявлення руху у своєму полі дії. Широко використовується для освітлення промислових, складських, паркових, прибудинкових територій, зон відпочинку, доріг. Рекомендована висота встановлення-2,2-4м.
Затримка - 10с-7хв.
Має високий ступінь пиле - та вологозахисту IP65.
Час спрацювання - 0.6-1.5м/с.
Дозволяє регулювати світловий поріг спрацювання в діапазоні від 10Лк до 2000Лк.
Дистанція виявлення від 8м (за температури <24°).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Максимальне навантаження | 1200 / 300 W |
| Кут виявлення | 360° |
| Розміри | 80mm х 53mm |
| Штрихкод | 4820118299310 |
| Штрих-код | 4820118299310 |
| Кількість у коробі | 100 шт. |
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Код УКТЗЕД | 8536 50 80 00 |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Освітленність, вмикання та вимикання | < 10 -2000 Lx |
| Відстань виявлення | 8 m |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴





