Фотометричний датчик освітленості - електричний пристрій, який дозволяє керувати системою освітлення у приміщенні або зовні відповідно до освітленості навколишнього середовища. Температура та вологість навколишнього середовища не впливають на увімкнення датчика. Регульований світловий поріг спрацювання дозволяє налаштувати датчик в діапазоні:
<10Лк(УВІМ)
>40Лк(ВИМК)
Датчик контролює навантаження, працюючи лише вночі. Використовується для освітлення приміщень, прибудинкових територій, зон відпочинку, доріг. Заощаджує кошти на електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Максимальне навантаження | 6 A |
| Розміри | 90mm х 49mm |
| Штрихкод | 4820118299327 |
| Штрих-код | 4820118299327 |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Код УКТЗЕД | 8536 50 80 00 |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Освітленність, вмикання та вимикання | < 10 (ON) / > 40 (OFF) Lx |
| Відносна вологість | < 93% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 ₴





