Навушники Havit HV-E69P поєднують в собі гарне звучання, зручну конструкцію, високу потужність, оптимальну чутливість і стильний дизайн. Забезпечують якісне відтворення звуку при підключенні до мультимедійного пристрою (смартфону, планшету, МР3 і т.п.). Навушники також використовуються в якості гарнітури, за допомогою вбудованого мікрофона, що розташований на кабелі і дозволяє приймати вхідну лінію виклику.
Штекер: 3,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Діаметр динаміка | 10 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 80 шт. |
| Матеріали | Метал+силікон |
| Опір | 20-32 Ом |
| Чутливість | 108dB |
| Штрих-код | 6939119015954 |
| Штрихкод | 6939119015954 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴


