Навушники внутрішнього типу HAVIT HV-E68P - легка компактна модель. Вони добре тримаються у вухах, не викликають дискомфорту навіть при багатогодинному носінні. Незважаючи на мініатюрні розміри, навушники забезпечують гучний потужний звук. У них реалізована функція, що наближає їх звучання до того, яке ми чуємо в концертних залах і кінотеатрах. Розробники передбачили зручний однокнопковий пульт, за допомогою якого можна управляти відтворенням музики, а також відповідати на телефонні дзвінки. Завдяки чутливому вбудований мікрофон співрозмовник зрозуміє кожне слово, сказане власником навушників.
Штекер: 3,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Діаметр динаміка | 10 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 80 шт. |
| Матеріали | Метал+силікон |
| Опір | 20-32 Ом |
| Чутливість | 108dB |
| Штрих-код | 6939119015961 |
| Штрихкод | 6939119015961 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴



