Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 8.25A 100W (VL-LST-P100-12V)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Коефіцієнт потужності | 0.98 |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Вага | 150г |
| Вихідна напруга | DC 12V/8.25A (Mах) |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Ефективність | 95% |
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 82 00 |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 30000 |
| Максимальна сила струму | 460mA |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Напруга | AC 110-265 V В |
| Потужність | 100 W |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 60°С |
| Розміри | 165mm x 58mm x 29mm |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246486033 |
| Штрихкод | 4820246486033 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴








