Бездротові навушники HAVIT TW969 TWS Purple
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 40mAh х 2 |
| Ємність зарядного кейса | 300mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| АКЦІЇ | Знижка -15% |
| Вольтаж | 5V |
| Вхідний струм | DC 5V/1А |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 8 мм x2 |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Живлення | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 00 90 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Android, IOS |
| Час відтворення | 7г |
| Час заряду кейса | 1,5г |
| Час заряду навушників | 1.5г |
| Штрих-код | 6939119068011 |
| Штрихкод | 6939119068011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴





