Бездротові навушники HAVIT TW910 TWS Black
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | навушники: 45mAh х 2 |
| Ємність зарядного кейса | 500mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| АКЦІЇ | Знижка -15% |
| Вага | кейс: 35.2г навушники: 5г х 2 |
| Вхідний струм | DC 5V/500mA |
| Габаритні розміри | кейс: 61.6х25.6х44.5mm, навушники: 21.7х26.7х23.5mm х2 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 13 мм x 2 |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Живлення | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 00 90 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Опір | 32 Ом |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Android, IOS |
| Час відтворення | 10г |
| Час заряду кейса | 2г |
| Час заряду навушників | 1.5г |
| Чутливість | 118±3dB |
| Штрих-код | 6950676217001 |
| Штрихкод | 6950676217001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082 ₴






