З бездротовими навушниками HAVIT G1, які можуть працювати до 24 годин без підзарядки, ваші тренування будуть проходити більш енергійно. Ви зможете займатися спортом ще довше, а надійні кріплення навушників забезпечать вам максимальний комфорт.
Одного заряду навушників вистачає на 3,5 години активного використання. Навушники захищені від води це дає можливість використовувати навушники навіть в екстремальних умовах навантаження. А дві акустичні головки зроблять ваші тренування максимально комфортними.
Бездротові навушники HAVIT G1 підтримують найвищий стандарт передачі даних bluetooth 5.0, тим самим забезпечуючи максимальну якість звучання улюблених пісень. Необхідно просто увімкнути і навушники самі підключатися до будь-якого вашого пристрою Iphone, Android, Windows.
Надійні й ефективні бездротові навушники HAVIT G1 з енергоефективним процесором CRS завдяки якому ви зможете слухати музику протягом найтриваліших тренувань. До 24 годин роботи без підзарядки, вдосконалений дизайн і відмінне звучання навушників допоможуть вам впоратися з найскладнішим навантаженням.
Захист від води IPX5 гарантує надійну роботу під час самих інтенсивних тренувань і в будь-яку погоду.
З функцією швидкої зарядки ви зможете максимально швидко зарядити свої навушники, щоб продовжити інтенсивні заняття. Технологія швидкої зарядки дозволяє всього за 20 хвилин живлення, підтримувати до 60 хвилин активного використання навушників.
У комплект бездротових навушників HAVIT G1 входять різні вкладиші, а також спеціальні кріплення для щільної і зручної посадки. Динамічні високі частоти і глибокі баси створюють по-справжньому природне і об'ємне звучання.
Навушники і кейс виготовлені з протиударного матеріалу, що дозволяє займатися не тільки активними видами спорту, а й екстремальними, і не турбуватися про цілісність свого аксесуару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 60mAh х 2 |
| Ємність зарядного кейса | 720mAh |
| Вага | кейс: 59 г навушники: 6г*2 |
| Вхідний струм | DC 5V/1А |
| Габаритні розміри | кейс: 38mm х 60mm х 60mm, навушники: 28mm х18mm х26mm х2 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 6 мм x 2 |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Колір | Чорно-сірий |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | soft-touch пластик |
| Опір | 32 Ом |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Час відтворення | 3-4г |
| Час заряду кейса | 2г |
| Час заряду навушників | 1,5г |
| Штрих-код | 6939119006730 |
| Штрихкод | 6939119006730 |
- Ціна: 3 155 ₴






