Бездротова миша трьохрежимна HAVIT HV-MS65WB Gray (2.4GHz + BT5.0)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Сірий |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| DPI | 1000-1200-1600 |
| Інтерфейс | BT V5.0 + BT V5.0 + 2.4GHz / USB-C |
| Габаритні розміри | 102mm х 64mm х 35mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Датчик | Оптичний |
| Живлення | Lithium battery: 500mAh 3.7V |
| Код УКТЗЕД | 8471 60 70 00 |
| Кількість клавіш | 7 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | АБС + метал |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Ресурс натискань | 3 млн. |
| Сумісність | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac |
| Штрих-код | 6939119068363 |
| Штрихкод | 6939119068363 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴






