Бездротова миша дворежимна HAVIT HV-MS60WB White (2.4GHz + BT5.1)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Білий |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Вага | 74 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| DPI | 800-1200-1600 |
| Інтерфейс | BT V5.1 + 2.4GHz / USB-C |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Габаритні розміри | 108mm х 61mm х 28mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Датчик | Оптичний |
| Живлення | Lithium battery: 500mAh 3.7V |
| Код УКТЗЕД | 8471 60 70 00 |
| Кількість клавіш | 4 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | АБС + метал |
| Радіус дії | 8 м (без перешкод) |
| Ресурс натискань | 3 млн. |
| Сумісність | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac |
| Штрих-код | 6950676269352 |
| Штрихкод | 6950676269352 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴






