Бездротова зарядка 5в1 HAVIT W3042 15W Black
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 255г |
| Вхідна напруга | USB-C: DC 5V/3A, 9V/3A |
| Габаритні розміри | 215mm х 86mm х 80mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Потужність | 15 W |
| Тип роз'єму | USB-C |
| Штрих-код | 6939119066017 |
| Штрихкод | 6939119066017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789 ₴






