Нікель-метал-гідридні (Ni-MH) акумулятори Videx є високоякісним джерелом живлення і мають тривалий строк
служби. Цей тип акумуляторів використовується в переносних електроприладах і інструментах. З переваг даного
типу акумуляторів необхідно відзначити швидкий заряд і тривалий строк служби. Наявність на упаковці позначення
"READY FOR USЕ", говорить про готовність акумулятора до роботи відразу після розпакування. У випадку відсутності
такого позначення, перед початком використання акумулятор потрібно зарядити. Застосовуються для будь-яких типів
навантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-годину | 1500 |
| Вага | 22.5г |
| Категорія | Акумулятори нікель-металогідридні |
| Код УКТЗЕД | 8507 50 00 00 |
| Кількість в пакованні | 2шт |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20 шт. |
| Кількість у коробі | 200 шт. |
| Максимальний заряд, mA | 750 |
| Мoдель | HR6 1500mAh |
| Напруга | 1.2 V В |
| Розміри | D14.5mm-H50.5mm |
| Типорозмір | AA |
| Штрихкод | 4820118291833 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴


