Нікель-метал-гідридні (Ni-MH) акумулятори Videx є високоякісним джерелом живлення і мають тривалий строк служби. Цей тип акумуляторів використовується в переносних електроприладах і інструментах. З переваг даного типу акумуляторів необхідно відзначити швидкий заряд і тривалий строк служби. Наявність на упаковці позначення "READY FOR USЕ", говорить про готовність акумулятора до роботи відразу після розпакування. У випадку відсутності такого позначення, перед початком використання акумулятор потрібно зарядити. Застосовуються для будь-яких типів навантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-годину | 3500 |
| Вага | 70г |
| Категорія | Акумулятори нікель-металогідридні |
| Код УКТЗЕД | 8507 50 00 00 |
| Кількість в пакованні | 2шт |
| Кількість у внутрішньому коробі | 24шт |
| Кількість у коробі | 96шт |
| Максимальний заряд, mA | 1750 |
| Мoдель | HR14 3500mAh |
| Напруга | 1.2 V В |
| Розміри | 26,2mm x 50mm |
| Типорозмір | З |
| Штрихкод | 4820118294773 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴



