Перезаряджаючі літій-іонні акумулятори призначені для живлення пристроїв з високим енергоспоживанням
(ліхтарі, бездротові електричні інструменти, медичні прилади, як елемент в переносних зарядних
пристроях і в акумуляторних батареях ноутбуків, малогабаритні транспортні засоби).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-годину | 3400 |
| Категорія | Акумулятори літій-іонні |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Максимальний заряд, mA | 3400 |
| Мoдель | 18650 3400mAh |
| Напруга | 3.7 V В |
| Розміри | D18mm-H65mm |
| Штрихкод | 2000996004592 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴


