Автомобільна зарядка з двома портами USB, від прикурювача для підзарядки потужних пристроїв зі струмом живлення до 2,1А. Відмінно підійде для водіїв які використовують планшети або інші гаджети з великим споживанням ресурсів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14г |
| Вихідний струм | DC5V/2.1A |
| Вхідна напруга | DC12-24V |
| Габаритні розміри | 51,8mm х 21,6mm х 21,6mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS + пластик |
| Штрихкод | 6939119022402 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴




