LED світильник функціональний круглий VIDEX RING 72W 2800-6200K RGB
Світильник з RGB (8 яскравих кольорів) VIDEX - це високотехнологічний освітлювальний прилад, який використовується в житлових приміщеннях в якості основного джерела освітлення. Стильний дизайн перетворює простір під найрізноманітніші завдання користувача. Альтернатива традиційним люстрам та іншим засобам освітлення. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації. Його розміри становлять усього 480x80мм.
Площа освітлення до 36м2 (на висоті 3 м).
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Світильник оснащений високим захистом від ударів IK06. Світильник має світловіддачу - 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 6480Лм. Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки.
При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Найголовніше призначення і перевага світильників з пультом дистанційного керування - здійснювати керування яскравістю та температурою світла в залежності від періоду доби або за необхідності, а тепер можна змінювати і колір світіння RGB з будь-якої точки простору в радіусі дії пульта. Щоб перемкнути в режим RGB, потрібно вимкнути світильник кнопкою на пульті, після цього натиснути кнопку RGB. Також світло може регулюватися від теплого - жовтого, до яскравого – білого. Можливість регулювати яскравість від 10%-100%.
Колірна температура:
- тепла - 2800 К.
- холодна - 6200 К.
Для зручності реалізована можливість як плавної зміни освітлювальних характеристик світильників, так і вибір запрограмованих режимів. Також виключають необхідність використання додаткових освітлювальних пристроїв, наприклад, нічних світильників. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-250В.
Є клемна колодка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 6480 Lm |
| Потужність | 72 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип монтажа | Накладний |
| Кут розсіювання | 180° |
| Вага | 1350г |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Розміри | D480mm-H80mm |
| Штрихкод | 4820118299891 |
| Максимальна сила струму | 550mA |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Штрих-код | 4820118299891 |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Категорія | Настінно-стельові світильники |
| Колірна температура світла | 2800-6200K, RGB |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 99 00 |
| Матеріали | Метал-акрил |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Клас енергоспоживання | А |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°С |
| Частота | 50/60 Hz |
- Ціна: 3 343 ₴











