LED світильник функціональний VIDEX DECORA 52W VL-CLD-993-BSL
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 3120 Lm |
| Потужність | 52 W |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Тип монтажа | Накладний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Вага | 2,5кг |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Розміри | 530mm x 530mm x 95mm |
| Штрихкод | 4820246486330 |
| Максимальна сила струму | 330mA |
| Енергоефективність | 60 Lm/W |
| Штрих-код | 4820246486330 |
| Кількість у коробі | 3 шт |
| Категорія | Світильники Downlight |
| Колірна температура світла | 2700K /4000K /6000K |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 90 90 |
| Матеріали | Алюміній + акрил |
| Клас захисту, IP | 20 |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Клас енергоспоживання | B |
| Ресурс роботи | 35000г |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Частота | 50/60 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 742 ₴




