LED світильник з декоративною підсвіткою круглий VIDEX DL3R 18W 4000K Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Категорія | Настінно-стельові світильники |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість у коробі | 12 шт. |
| Максимальна сила струму | 156mA |
| Матеріали | ABS |
| Напруга | AC 220-240 V В |
| Потужність | 18 W |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 292mm x 29mm |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246484343 |
| Штрихкод | 4820246484343 |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴







