LED Світильник аварійний накладний з датчиком руху VIDEX 30W 2700-6500K 220V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200mAh |
| Вага | 840г |
| Вхідна напруга | AC 175-265V, 50/60Hz |
| Габаритні розміри | 323mm x 55mm |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Колірна температура світла | 2700/3000/4000/5000/6500K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість діодів (LED) | 90 |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Максимальна сила струму | 150mA |
| Матеріали | ABS + PMMA + PC |
| Потужність | 15-30W |
| Ресурс роботи | 25000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Світловий потік | 1800/2500/3000Lm |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 x2 змінний |
| Тип монтажа | Накладний |
| Час роботи | 6г |
| Штрих-код | 4820246485456 |
| Штрихкод | 4820246485456 |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴











