Світлодіодна настільна лампа VIDEX TF05B призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго, що підтверджується 2-х річною гарантією.
Конструкція дозволяє складати лампу навпіл, економить робоче місце днем і зручна для експлуатації та транспортування. За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120°. LCD дисплей показує годинник, будильник, календар, термометр. Підсвічування ЖК дисплея в разі потреби можна вимкнути. Дисплей можна налаштувати за допомогою кнопок, які знаходяться на зворотному боці корпусу настільної лампи.
VIDEX TF05B освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Сенсорний вимикач дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла і температуру світіння. За допомогою підсвічування можна вибрати оптимальну потужність світла в будь-який проміжок часу.
Колірна температура:
-тепла - 3000 К.
-нейтральна - 4100 К.
-холодна - 5500 К.
Висота в робочому положенні 34 см. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Адаптер додається в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Потужність | 7W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кут розсіювання | 120° |
| Вага | 690г |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Розміри | 150mm x 150mm x 340mm |
| Штрихкод | 4820118299594 |
| Максимальна сила струму | 53mA |
| Штрих-код | 4820118299594 |
| Кількість у коробі | 16шт |
| Категорія | Настільні лампи і торшери |
| Колірна температура світла | 3000/4100/5500К |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Код УКТЗЕД | 9405 21 90 00 |
| Матеріали | АБС + метал |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Частота | 50/60 Hz |
- Ціна: 1 512 ₴











