Світлодіодні настільні лампи та торшери створені для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. В настільних лампах та торшерах, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Настільні лампи VIDEX відрізняються стильним дизайном і компактністю, крім того можуть працювати в різноманітних режимах освітлення. Плафон настільної лампи має рухоме кріплення і може змінювати кут освітлення. Не шкодить зору (немає мерехтіння) і також оснащений сенсорним управлінням. Висота в робочому положенні 34,5 cм. Для використання лампи у якості нічного світильника треба перемкнути її у режим «тепле світло» та скласти. Адаптер додається до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Потужність | 7W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кут розсіювання | 120° |
| Вага | 510г |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Розміри | 168mm x 120mm x 345mm |
| Штрихкод | 4820118295503 |
| Максимальна сила струму | 53mA |
| Штрих-код | 4820118295503 |
| Кількість у коробі | 16шт |
| Категорія | Настільні лампи і торшери |
| Колірна температура світла | 3000/4100/5500К |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Код УКТЗЕД | 9405 21 90 00 |
| Матеріали | АБС + метал |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Частота | 50/60 Hz |
- Ціна: 992 ₴








