LED лампа з регулюванням яскравості VIDEX C37eD3 7W E14 4100K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Категорія | Лампи |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Код УКТЗЕД | 8539 50 00 00 |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Кут розсіювання | 250° |
| Максимальна сила струму | 53mA |
| Матеріали | Алюміній-поліамід |
| Напруга | AC 175-250 V В |
| Особливості | З регулюванням яскравості |
| Потужність | 7W |
| Ресурс роботи | 40000г |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 37mm x 100mm |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Тип цоколя | E14 |
| Формфактор | С37 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118297736 |
| Штрихкод | 4820118297736 |
| Якість світла | Ra > 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴


