LED лампа VIDEX Filament VL-DI-G125FC1979S 4W E27 1800K Smoke
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Енергоефективність | 25 Lm/W |
| Категорія | Лампи |
| Клас енергоспоживання | B |
| Код УКТЗЕД | 8539 52 00 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Колірна температура світла | 1800K (тепле світло) |
| Кут розсіювання | 360° |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 38mA |
| Напруга | AC 220-240 V В |
| Особливості | Filament |
| Потужність | 4 W |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 125mm x 164mm |
| Світловий потік | 100 Lm |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Формфактор | G125 |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246484398 |
| Штрихкод | 4820246484398 |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 014 ₴




