LED лампи Videx призначені для врізних, точкових або меблевих світильників. LED лампи Videx - безмежні можливості для реалізації Ваших індивідуальних ідей облаштування затишних, неординарних та неповторних інтер'єрів. Добре підійдуть для підсвічування і виділення певних зон, але також можна використовувати і для загального освітлення.Тут уже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісний рівний світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Категорія | Лампи |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Код УКТЗЕД | 8539 50 00 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Коефіцієнт потужності | 0.62 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 100000 |
| Максимальна сила струму | 112mA |
| Матеріали | Алюміній-пластик |
| Напруга | AC 175-250 V В |
| Потужність | 15 W |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Розміри | 60mm х 112mm |
| Світловий потік | 1500 Lm |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Формфактор | А60 |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118292823 |
| Штрихкод | 4820118292823 |
| Якість світла | Ra > 90 |
- Ціна: 196 ₴


