LED драйвер для панелей VL-P404W/VL-P406W 40W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 82 00 |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Максимальне навантаження | 195mA |
| Напруга | AC 90-260 V В |
| Потужність | 40 W |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246480703 |
| Штрихкод | 4820246480703 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴


