LED драйвер для арт-панелей VL-PA404W/VL-PA405W 40W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 82 00 |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Максимальне навантаження | 300mA |
| Напруга | AC 170-265 V В |
| Потужність | 40 W |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрихкод | 4820246480697 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴


