Прожектор світлодіодний "BORNEO-100" 100W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДхШхВ) | A 280 мм *B 240 мм |
| Світловий потік | 12000 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570,85 ₴



