Прожектор світлодіодний "PARDUS-10" 10W 6400K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал корпусу | алміній |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,11 ₴



