Світильник LED 30W "GAMA-30X" 6400К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 2250 lm |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм х 80 мм х 30 мм |
| Світловий потік | 4500 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260,77 ₴


