Світильник настільний "BESTE" (червоний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4500K |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 100-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 380 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685,75 ₴


