Світильник вуличний 100 Вт 410х170х23 мм 10000 Лм 6500К IP66
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вид монтажа | Кронштейн |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист (IP) | IP65 |
| Захист від перенапруги | 4 kV |
| Потужність | 100 Вт |
| Розмір | 410х170х23 мм |
| Ресурс виробу | 70000 г |
| Робоча напруга | 85 - 265 В |
| Світловий потік | 10000 Лм |
| Температура світіння | 6500К |
| Температурний діапазон | -40... +100°C |
| Тип діода | SMD |
| Тип світильника | Вуличний |
| Кут розсіювання | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222,73 ₴




