LED Трековий світильник Magnetic Light 12 Вт підвісний 4000К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Виробник світлодіодів | OSRAM |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | 60 мм |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Напруга живлення | 48 В |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 1080 Лм |
| Температура світіння | 4000 К |
| Тип | Світильник |
| Тип діода | COB |
| Тип світильника | Трековий |
| Кут розсіювання | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 334,60 ₴



