Драйвер для LED панелей 48 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 гр |
| Вихідне живлення | DC 60-85 V |
| Вхідне живлення | 175-265 V |
| Висота | 2,7 см |
| Вихідний струм | 600mA |
| Довжина: | 8,5 см |
| Захист (IP) | IP44 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Потужність | 48 Вт |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Частота тока | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225,93 ₴



