LED стрічка 12Вт 24 В SMD 5050 50 діодів RGB (серія Externum), гарантія 3 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина: | 5 м |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кратність різання | 3,3 см |
| Кількість світлодіодів шт/м | 50 |
| Мінімальна партия | 1 м |
| Напруга живлення | 24 В |
| Ресурс виробу | 20000 г |
| Світлова видатність | 105 Лм/Вт |
| Світловий потік | 1470 Лм |
| Серія | Externum |
| Споживана потужність Вт/м | 12 Вт |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Ціна за | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165,19 ₴





