LED стрічка 12Вт 12 В SMD 5050 60 діодів RGB (серія Shade), гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >70 Ra |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина: | 5 м |
| Захист (IP) | IP20 |
| Кратність різання | 5 см |
| Кількість світлодіодів шт/м | 60 |
| Мінімальна партия | 5 м |
| Напруга живлення | 12 В |
| Ресурс виробу | 50000 г |
| Серія | Shade |
| Споживана потужність Вт/м | 12 Вт |
| Температурний діапазон | -20 ... +50°С |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Ціна за | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104,44 ₴





