Світлодіодний світильник вологозахищений 15W з датчиком руху VESPER-15 IP54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з датчиком руху |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 210 мм * 49 мм |
| Світловий потік | 1100 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 946,96 ₴



