Світильник садово-парковий "BEGONYA-1" (Е27, чорний) стовпчик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | стійкий до пошкодженнь |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | max.40 W (ламп.розжарювання) |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 222.5mm*428mm |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478,38 ₴


