Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | ( регулюється)55-200 mm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 225 мм х 40 мм |
| Світловий потік | 2078 lm |
| Термін експлуатації | 15.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 52° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559,81 ₴




