Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Управління телефоном |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | RGB+2700K-6500K |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 185° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412,96 ₴



