Лампа світлодіодна "Filament Globe - 15" 15W A60 Е27 4200К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Потужність | 15W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 131 мм * 70 мм |
| Світловий потік | 1750 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156,64 ₴


