Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TURBO-800" 800W 3000K-4200K-6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | Час зарядки 5- 7год |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 3000K, 4200K, 6400K |
| Потужність | 800 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 277 мм х 66 мм х 244.5мм |
| Світловий потік | 2733 lm |
| Термін експлуатації | 25 |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 6-8 рік |
| Колір | Оранжевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 318,90 ₴




