Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TURBO-400" 400W 3000K-4200K-6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | Час зарядки 5- 7год |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 3000K, 4200K, 6400K |
| Потужність | 400 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 217.8 мм х 54.8мм х 147.3мм |
| Світловий потік | 2391 lm |
| Термін експлуатації | 25 |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 5-7 рік |
| Колір | Оранжевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 167,68 ₴






