Світильник фасадний LED "VIPER" 17W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 17 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 190 мм * 95 мм |
| Світловий потік | 740 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 052,43 ₴




