Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "SPIDER-16" 16W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 2600mah |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | панель 1w 5v |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 16 W |
| Світловий потік | 1600 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12-15 рік |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982,56 ₴



