Светильник трековый "FARS" 26W 4200 черный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 26 W |
| Робоча напруга | 185 - 265 W |
| Світловий потік | 1700 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,24 ₴



