Світильник світлодіодний фасадний MAESTRO настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Потужність | 10W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 90 мм |
| Світловий потік | 425 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161,45 ₴



