Світлодіодний світильник фасадний ANDIZ білий настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 100-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 173 мм x 81 мм x 46 мм |
| Світловий потік | 450 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792,55 ₴



