Прожектор світлодіодний переносний "WORKSHOP-30" 1 розетка+вимикач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | провід: 1.8M H07RN-F3G1.5mm2 (1 розетка + імікач) |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 5000K |
| Потужність | 30W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 291 мм * 252.5 мм * 111 мм |
| Світловий потік | 3250 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Red & Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 803,06 ₴




