Світильник вмонтований CARTER-12 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | Ø130 mm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Потужність | 12W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø148x33 mm |
| Світловий потік | 1000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801,89 ₴





